beskidsenior
_____________________
_____________________
OŚRODEK "BESKID"
CENTRUM NATURY
ul. Sosnowa 7
43-370 Szczyrk
 
senior.centrum-natury.pl
biuro@centrum-natury.pl
 
tel +48 510 38 02 00
lub  tel +33 476 12 27

Od lat obserwujemy w Polsce i na świecie znaczne zainteresowanie mediów tematyką jogi. Zgłaszają się do nas dziennikarze z pism kobiecych, poradnikowych, społecznych, zdrowotnych. Chcą dowiedzieć się czegoś więcej o filozofii jogi, zobaczyć na czym polega praktyka asan.

Media odegrały bardzo ważną rolę w popularyzowaniu jogi w Polsce. Dzięki publikacjom prasowym i materiałom telewizyjnym udało się zainteresować jogą wiele osób, które dotychczas o jodze nie słyszały lub miały na jej temat błędne wyobrażenia.

Tymczasem okazało się, że jogę od wielu lat z powodzeniem praktykują znane osoby z Tv i nie tylko.: oraz gwiazdy światowego formatu: Sting, Madonna, Christy Turlington, Gwyneth Paltrow. Ich doświadczenia i wypowiedzi w mediach pomogły zbudować zaufanie do jogi.

Na tej stronie znajdziecie najciekawsze artykuły na temat jogi, które ukazały się w polskich i zagranicznych pismach. Zamieszczamy również publikacje autorstwa nauczycieli Joga! Centrum i wartościowe teksty z innych stron internetowych o jodze.

Cena 1h zajęc 20zł grupa min 10 osób.