beskidsenior
_____________________
_____________________
OŚRODEK "BESKID"
CENTRUM NATURY
ul. Sosnowa 7
43-370 Szczyrk
 
senior.centrum-natury.pl
biuro@centrum-natury.pl
 
tel +48 510 38 02 00
lub  tel +33 476 12 27

Masaż klasyczny i leczniczy wykonywany w ośrodku Beskid w Szczyrku w naszym nowym gabinecie odnowy biologicznej jest nową ofertą dodatkową do wczasów oczyszczających jak i odchudzających. Jest to również oferta masażu dla osób z poza ośrodka. Masaż masaż klasyczny jak i leczniczy jest jedną z najbardziej znanych metod leczenia. Przy wykonywaniu tego masażu stosuje się w nim z wielu technik masażu chińskiego. Masaż wykonywany w odpowiedniej kolejności, wywiera wpływ na ustrój człowieka, poprzez poprawę funkcjonowania całego organizmu.
Udowodniono naukowo, że masaż klasyczny jest najskuteczniejszy w leczeniu chorób krążenia oraz wspomaga układ kości całego człowieka. Podczas wykonywania masażu zaczynają działać na układ nerwowy zaplanowane uciski masażysty co działa uspokajająco, a to powoduje zmianę napięcia mięśni oraz łagodzi stres. Pacjenci podczas zabiegu rozluźniają się i czują napływ pozytywnej energii. Masaż który jest wykonywany mocno obciąża organizm, dlatego powinien być stosowany od 2 do 3 razy na tydzień. Końcowym celem jest nie tylko leczenie, ale przede wszystkim zapobieganie innym chorobom układu krążenia.

Podstawowe wskazania do masażu klasycznego:
– zwichnięcia, skręcenia oraz złamania,
– stłuczenia — naciągnięcia,
– niedowłady, porażenia
– wysiłkek fizycznym oraz psychiczny,

Przeciwwskazania do masażu klasycznego:
– kobiety w ciąży
– nadmierne nadciśnienie oraz wysoka temperatura ,
– zawory tętnicze, krwawienia,
– gruźlica, alkoholizm
– złamaniach lub pooperacyjne blizny

Szczyrk to świetnie miejsce na odpoczynek i relaks. Jeśli nie są Państwo naszymi turnusowymi klientami to równiez zapraszamy na masaże do naszego gabinetu w Szczyrku. Prosimy o telefon w sprawie umówienia się na masaż.