beskidsenior
_____________________
_____________________
OŚRODEK "BESKID"
CENTRUM NATURY
ul. Sosnowa 7
43-370 Szczyrk
 
senior.centrum-natury.pl
biuro@centrum-natury.pl
 
tel +48 510 38 02 00
lub  tel +33 476 12 27

Detox Body

skuteczne oczyszczanie

 
Polecamy jedną z najskuteczniejszych sposobów oczyszczenia organizmu. W naszym ośrodku w Szczyrku posiadamy urządzenia Detox Body na których przeprowadzamy bezinwazyjne zabiegi oczyszczające organizm z toksyn. W Niemczech spożycie leków jest 4 razy mniejsze jak w Polsce wśród seniorów. Oni korzystają z takich zabiegów co pół roku, czy mniejsze spożycie leków może być skutkiem oczyszczania organizmu ???
 

Urządzenie Body detox to metoda oczyszczani która przywraca proces równowagi bioenergetycznej Twojego organizmu. Następuje to poprzez wymianę jonów dodatnich i ujemnych wskutek czego następuje eliminacja toksyn z ciała. Poprzez usunięcie toksyn przywraca się pierwotny stan energetyczny, samopoczucie po oczyszczeniu urządzeniem detox body jest zdecydowanie lepsze. Toksyny które zalegają w organizmie są przyczyną nie wydolności organizmu oraz zakłucaja metabolizm człowieka.

 Toksyny i to co towarzyszy im  może spowodować niewłaściwe przyswajanie składników odżywczych co spowoduje, że Twój organizm nie będzie wydalał toksyn. 

 Podczas 20-30 minut zabiegu umieszczamy stopy w misce wypełnionej ciepłą wodą z dodatkiem zwykłej kamiennej soli a jonizator wywołuje wymianę jonów z polem bioenergetycznym co stanowi zamierzony cel całego zabiegu. Na stopach znajduje się ponad 2000 porów i z tego powodu są one jedną z najlepszych części ciała do przeprowadzenia zabiegu oczyszczania, który w tym wypadku jest zarówno skuteczny jak i wygodny. Detox body wyrównuje i harmonizuje poprzez sygnały wysyłane za pośrednictwem limfy cały proces oczyszczania organizmu. Pacjenci obserwują ogromną poprawę samopoczucia a na podstawie setek zebranych relacji ma to również wpływ na poprawę skóry w tym twarzy. Wykonanie 5 zabiegów na urządzeniu Detox Body plus dieta sokowa daje znaczny rezultat poprawy samopoczucia już po 2 tygodniach. Oczyszczenie organizmu tym sposobem przyczynia się w bardzo znaczny sposób do przemiany materii a co za tym idzie pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Toksyny powodują :


1. Brzydką cerę.
2. Depresje oraz Zmęczenie .
3. Bóle głowy swędzenie skóry
4. Nieświeży oddech

5. przykry zapach ciała. 

WSKAZANIA DO  oczyszczania urządzeniem  BODY DETOX: 

•    Aktywuje naturalne procesy oczyszczające komórek,,
•    Przyśpiesza metabolizm (przemianę materii) oraz podnosi odporność,
•    Oczyszcza krew i zapobiega arteriosklerozie,

Przyśpiesza pracę jelit oraz wątroby
Działa przeciwbólowo i przyśpiesza gojenie ran,
Przeciwdziała wszelkim alergiom w większości będących efektem życia w toksycznym środowisku,
Stanowi skuteczne wspomaganie przy leczeniu trądziku, wysypek skórnych i innych zewnętrznych objawów toksemii organizmu,
Znacznie wspomaga pozbywanie się nadmiaru wolnych rodników.

Cena zabiegu w naszym gabinecie wynosi 35zł

 

Podczas pakietu wczasów senior Relaksująco oczyszczających 2 zabiegi są bezpłatne dla każdego uczestnika.